צוות מרכז המועצות האזוריות זכה באות "הגלובוס הירוק"

אנו שמחים לבשר לכם, כי צוות מרכז המועצות ברשות: ד"ר מטי צרפתי הרכבי- יו"ר ועדת סביבה וקיימות, עמיר ריטוב- יו"ר ועדת תכנון ואוריאל בן חיים- מרכז תחום חקלאות, קיימות וסביבה-
זכו, עבור עבודתם בנושא קידום המדריך לתכנון וניהול שטחים פתוחים, באות "הגלובוס הירוק" לעובד ציבור על קידום של נושא ליבה סביבתי מרכזי לפעילות המועצות, תוך שילוב כוחות עם בעלי עניין שונים למען ההגנה על השטחים הפתוחים בישראל.
המדריך נכתב ונערך, בעמל רב, על ידי משרד לרמן תכנון עיר ואזור, ברשותם של המתכנן גידי לרמן ואדריכלית הנוף מיכל בן שושן, ומרכזת את הפרויקט המתכננת רותי נשיץ.

הגלובוס הירוק הוא למעשה "האוסקר הסביבתי" של ישראל המוענק על ידי ארגוני הסביבה על מצוינות בפעילות למען הסביבה בממשל, במגזר העסקי ובחברה האזרחית.

הפרס הוענק לזוכים במסגרת אירועי "יום הסביבה" השנתי בכנסת, 23 ביוני 2015, באודיטוריום הכנסת. בטקס השתתפו יו"ר הכנסת, השר להגנת הסביבה, חברי כנסת, ראשי ערים, ראשי הארגונים הסביבתיים ואורחים רבים נוספים.

הפרס מעמיד את המועצות האזוריות בחזית העוסקים בשמירה על השטחים הפתוחים למען דמותה ועתידה של מדינת ישראל לדורות הבאים.

מכתב לזוכים מרכז המועצות האיזוריות

גלובוס

 גלובוס2

בתמונה מימין לשמאל: איתמר בן דוד- החל"ט, אוריאל בן חיים- ממ"א, עמיר ריטוב- לב השרון, ד"ר מטי צרפתי הרכבי- יואב, מנחם זלוצקי- הגנ"ס, ד"ר אורלי רונן- מרכז השל.

 גלובוס

בתמונה מימין לשמאל: אוריאל בן חיים, גידי לרמן, מיכל בן שושן, רותי נשיץ, אביב אלחסיד.

מוזמנים לצפות בסרטון הזכייה שלנו:http://on.fb.me/1C0OafA

מודעות פרסומת